10 листопада 2016

Працівники культури та майстри народного мистецтва Нововолинська відзначили професійне свято

Відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013 року 9 листопада разом із Днем української писемності та мови відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
З професійним святом тих, хто формує духовність нашого суспільства, вітали на урочистості, що відбулася напередодні, керуюча справами Нововолинського міськвиконкому Вікторія Магдисюк, начальник відділу культури Інна Левкова, керівники підвідомчих установ. Кращих працівників галузі нагородили подяками, грамотами та преміями.
Подякою міського голови за вагомий внесок у розвиток української культури і мистецтва, творчу працю та високу професійну майстерність відзначена завідувач міської бібліотеки для дітей Валентина Ярмолюк.
Подяками директора ЦБС за систематичну роботу з користувачами з метою формування потреби читання, впровадження інноваційних форм соціокультурної діяльності, сприяння перетворенню публічних бібліотек в осередки спільноти відзначені завідувачі бібліотек-філій №1, №2, №3 Світлана Галушук, Зоя Костюк, Лариса Боратинець, завідувач відділу обслуговування центральної міської бібліотеки Ніна Єдинак та бібліотекар міської бібліотеки для дітей Лариса Крилова.
Грамотою відділу культури нагороджена директор ЦБС. Цю нагороду поділяю з усіма співробітниками, які доклали максимум зусиль для перемоги у 2013 році у четвертому раунді конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг за допомогою вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст»; у 2014 році –  в обласному огляді-конкурсі буктрейлерів серед районних (міських) ЦБС «Бібліотека – креативний простір для молоді» (перше місце за буктрейлер на книгу Тіни Гальянової «Ходіння Туди і Назад»); у 2015 – в обласному огляді-конкурсі публічних бібліотек на кращу організацію роботи бібліотечних веб-ресурсів «Бібліотеки Волині у Всесвітній мережі» (перше місце у номінації «Кращий блог центральної міської бібліотеки); у 2016 – у конкурсі «Кіноклуб Docudays UA в бібліотеці», організованому Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA та Програмою «Бібліоміст».
З вітальної адреси начальника управління культури Волинської облдержадміністрації Валерія Дмитрука: «Тож нехай наше професійне свято відгукнеться у душах гордістю за рідне слово, українську культуру, славні звичаї і традиції. Бажаю вам невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври. Здоров’я, злагоди і любові вам, вашим рідним та близьким!».
Директор ЦБС Світлана Кухарук

Немає коментарів:

Дописати коментар