16 листопада 2016

Методичний фрістайл відбувся у Нововолинській бібліотеці

15 листопада у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся методичний фрістайл «ІДЕЇ, ПОШУКИ, ЗНАХІДКИ». Бібліотекарі навчальних закладів (ЗОШ №4, 5, 6, 7, 8, гімназії) та публічних бібліотек у вільному стилі розповідали про свій досвід роботи.
 
Директор ЦБС Світлана Кухарук ознайомила колег з переліком пам’ятних, ювілейних літературних дат та дат Волині на 2017 рік.
Заступник начальника Нововолинського бюро правової допомоги Вікторія Скриннік розповіла про основні завдання Бюро: правопросвітництво у територіальній громаді; надання безоплатної первинної правової допомоги (роз’яснення, консультації, допомога в розробці заяв, скарг, запитів, вимог); забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги (призначення соціально вразливим верствам населення адвоката, який готує позовні заяви до суду та здійснює представництво інтересів в суді); забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.
Тренери Волинського обласного благодійного фонду «Карітас-Волинь» презентували (з елементами тренінгу) та подарували у бібліотеки посібник з соціально-психологічного супроводу дітей трудових мігрантів «Зцілюючи рани».

Немає коментарів:

Дописати коментар