27 лютого 2020

#книжковийчетвер з Ксенією Жабровець

Привіт! Сьогодні четвер і рубрика #книжковийчетвер з Ксенією Жабровець.

Сьогодні у рубриці Юлія Чернієнко.
Юлія Чернієнко народилася у Херсоні. Навчалася на філологічному факультеті у Херсонському державному університеті  Два роки викладала українську мову і літературу школярам, а потім обрала професію бібліотекаря. Переможець Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов». Часто бере участь у літературних фестивалях і конкурсах як член журі.
Юлія Чернієнко порушує складну та актуальну тему  – підліткового булінгу, дорослої байдужості, що можуть мати невиправні наслідки.

Книжка "Помста", яку випустив Видавничий центр "Академія" - про старшокласницю Міру, яка мріяла знайти друзів, кохання, а її натомість дні були переповнені сльозами від пережитих знущань. І настала мить, коли Міра наважилася помститися тим, хто не давав їй змоги бути собою. Ніхто не думав, що непримітна дівчинка одного разу поведе себе так рішуче й безкомпромісно. Ніхто не знав, що з ними буде: натисне вона кнопку вибухівки чи ні. Життя вимірювали миттєвості. Кожен по-своєму відчув його ціну і поводився так, яким був насправді. Кожен почув від неї те, чим увігнався в її травмовану пам’ять.
Запитуйте книгу в Нововолинській центральній міській бібліотеці на Дружби, 17

Немає коментарів:

Дописати коментар