23 березня 2015

Всеукраїнський тиждень дитячого читання – 2015 у Нововолинську відкрито!

У відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів центральної міської бібліотеки відбулося відкриття Тижня дитячого читання літературним  святом «Під українським небокраєм книгу люблять і читають» з учнями 7-Б класу НВК «НСШ №1-колегіуму» (вчитель Патіюк Ірина  Юріївна).
  Свято проходило у ігровій формі. Для цього учні були поділені на три команди: «Ерудити», «Читайлики» і «Розумники», кожна з них показала гарні знання у літературних конкурсах. Перемогу виборола команда «Розумників». Найкращим і найерудованішим журі обрало Андрія Торчило, за що й отримав приз – книгу Ріка Ріордана «39 ключів».
 В перерві між змаганнями ведуча заходу Антоніна Костилева познайомила присутніх з історією книги, розповіла про бібліотеку Ярослава Мудрого,  найбільші і найгарніші бібліотеки світу.
Поет, член літературно-мистецької вітальні «Мамина криниця», яка діє при нашій книгозбірні, Анатолій Поліщук став учасником акції «Нововолинськ читає дітям». Школярі мали змогу поспілкуватись з гостем, познайомитися з віршами автора та почути у записі пісню «Тривоги» на його слова, музику до якої  написав Олексій Керекеша.
Для учнів у відділі діє книжкова виставка «Пропоную своїм ровесникам»
                                                                 Бібліотекар Антоніна Костилева
                                                                                                   
 
   

Літературне свято відбулось у бібліотеках-філіях: 
Міська бібліотека для дітей Нововолинської ЦБС 
Бібліотека-філія № 1 Нововолинської ЦБС
Бібліотека-філії №3 Нововолинської ЦБС