18 березня 2015

Майбутнє починається у сучасній бібліотеціМайбутні абітурієнти все частіше й частіше переступають поріг книгозбірні. Адже тепер сучасна бібліотека надає можливість не тільки зазирнути в потрібну тематичну літературу, а й скористатися безкоштовними Інтернет-ресурсами.
17 березня до центральної міської книгозбірні Нововолинської ЦБС завітали 10-класники ЗОШ №4 (класний керівник Світлана Семенюк) на бібліотечний урок-розповідь «Майбутнє починається у сучасній бібліотеці». 
Учні познайомилися із можливостями сучасної бібліотеки, а також  із книжковим фондом та веб-сайтами, які будуть необхідні школярам під час підготовки до ЗНО; дискутували на тему, чи потрібна бібліотека в майбутньому.
До уваги учнів була представлена викладка літератури «Готуємося до ЗНО» з довідковою літературою із різних навчальних предметів.

Сучасна бібліотека – це і сучасні послуги, де користувачі можуть отримати на додаток до друкованих джерел інформації, доступ до світових електронних інформаційних ресурсів на новому більш якісному рівні  Протягом віків люди користувалися бібліотеками і, незважаючи на бум електронних технологій, вони будуть існувати і в майбутньому.