05 грудня 2015

Віктор Тимченко презентував книгу у Нововолинську

   4 грудня до Нововолинської центральної міської бібліотеки на зустріч з другокурсниками ПТУ №11 (директор Стецюк Ю.А.) та користувачами книгозбірні завітав журналіст, письменник, експерт з питань Східної Європи Віктор Тимченко (Німеччина). Презентував книгу «Модерний націоналізм», яку видав у 2015 році у видавництві "Самміт-книга".
На 616 сторінках автор простежує розвиток націоналістичної ідеології від наукових витоків у добу її зародження до сьогодення, аналізує сучасні трансформаційні процеси, роль народу і території,  проводить межу між патріотизмом і націоналізмом, расизмом та шовінізмом, сильними і слабкими націями, називає союзників і противників націоналістів у їхній боротьбі.
        Фото з Інтернет-видання "Буг":


Презентація відбулася з ініціативи громадської організації «Національний альянс».
Віктор Тимченко – випускник факультету журналістики Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка. Працював у газетах «Молодість України» і «Київська правда». У 90-і переїхав на батьківщину дружини – у Німеччину, де працював на радіостанції «Німецька хвиля», а також власним кореспондентом у Німеччині українських газет «Голос України», «Київські відомості», «День». Видав у Берліні, Гамбургу та Мюнхені кілька книжок політичної журналістики.

Немає коментарів:

Дописати коментар