22 січня 2016

У Нововолинській бібліотеці презентували книгу Ігоря Семенюка

21 січня, напередодні 97-ї річниці Акту Злуки українських земель в Єдину Українську Соборну державу, у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги Ігоря Семенюка «Двадцять років по тому. Погляд із сьогодення. До 20-ої річниці Народного Руху України». На презентацію завітали учні ПТУ №11 разом з директором Юрієм Стецюком, вчителі історії шкіл, громадськість міста, бібліотекарі.
Ведуча презентації завідувач відділу обслуговування Ніна Єдинак познайомила присутніх з біографією автора та книгою, в якій Ігор Семенюк, як безпосередній учасник і свідок становлення Народного Руху України, виніс на суд читача спогади про тогочасні події у місті Нововолинську, які особисто пережив та по-своєму переосмислив. Автор розповів про те, що слугувало стимулом до їх написання, а також про нинішню службу в зоні АТО (Донецька область) заступником командира батареї 26-ї артилерійської бригади Збройних Сил України.
Книга складається з 6 розділів, 129 сторінок, 52 додатків (світлини, копії документів); видана місцевим видавництвом ВКФ «Мрія».
З виходом книги автора привітали працівник видавництва ВКФ «Мрія» Ярослав Старчак, місцевий поет, член літературно-мистецької вітальні «Мамина криниця», що діє при бібліотеці, Анатолій Поліщук, доцент кафедри політології та державного управління історичного факультету Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, перший голова Народного Руху на Волині Михайло Тиский, співзасновник Народного Руху України в місті, заступник голови міської організації ВГО «Українська Народна Рада» Зосим Колбун, вчитель історії ЗОШ №2 Ігор Софронюк, завідувач відділу економіки газети «Волинь-нова», депутат Волинської обласної ради Алла Лісова.
 Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання перших нововолинських рухівців, які відійшли у вічність, та які своїм життям, звитяжною працею, словом і ділом виборювали право жити і працювати у власному домі, у своїй власній, соборній державі.