14 листопада 2016

ПОДОРОЖ У КРАЇНУ МУЛЬТЛЯНДІЮ

Сніжного 13 листопада в рамках проекту «Вихідний день у бібліотеці» користувачі відділу дошкільників і учнів 1-9 класів мали змогу переглянути  улюблені мультфільми. Вони також дізналися історію їх виникнення. Дітей ваблять чарівні пригоди в країні казок.
 До слова, мультфільми появилися ще раніше, ніж фільми. У 1877 році Еміль Рейно створив праксіноскоп – апарат, у якому була стрічка з намальованими картинками й дзеркальний обертовий барабан. Спочатку створювали короткі мультфільми. Однак Уолт Дісней вирішив експериментувати. Він у 1937 році випустив мультфільм «Білосніжка і сім гномів», який став дуже популярним і приніс неймовірний прибуток.
У 1927 році зняли перші  українські мультики. З кожним роком все більше стали  їх вдосконалювати. З’явилися мультиплікаційні серіали. Один із найпопулярніших – найдовший американський – Сімпсони.
Школярі  поділилися враженнями від побаченого. А найкращі українські мультфільми всіх часів – «Жив був пес», «Козаки», «Пригоди капітана Врунгеля», «Острів скарбів», «Як Петрик П’яточкін слоників рахував», «Зайченя заблукало» та багато інших, які збагачують неповторний світ дитинства.
Марія КОРНИЛЮК

 

Немає коментарів:

Дописати коментар