23 листопада 2016

У кіноклубі Docudays UA переглянули фільм «Полум’яні голоси»

23 листопада у читальному залі ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» відбулося чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, який діє при Нововолинській центральній міській бібліотеці. Студенти 1-го курсу спеціальності «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування» (заступник директора коледжу з виховної роботи Жила Лариса Афанасіївна, методист коледжу Давидюк Катерина Філімонівна) переглянули документальний фільм ізраїльського режисера Ноа Левін «Полум’яні голоси».
Модератор кіноклубу Ірина Губерук розповіла про кінострічку та ознайомила з деякими аспектами життя ефіопських євреїв в Ізраїлі, ставлення уряду до цієї общини. Фільм дуже цікавий, адже основну інформацію про героя студенти мали змогу дізнатися із рядків його пісень. Музика стала засобом боротьби ефіопських євреїв за свої права. Студенти разом із модератором заходу провели паралелі щодо використання пісні як політичного гасла у світі та в Україні.
Після показу кінострічки присутні активно обговорювали фільм, працювали у міні-групах, дискутуючи над питанням модератора: «Чи існує проблема расової (національної) дискримінації в Україні?». Головний спеціаліст відділу «Нововолинське бюро правової допомоги» Тамара Ярославівна Нич розповіла про законодавство нашої країни, яке дає змогу захистити себе від дискримінації на етнічному та расовому ґрунті.
На завершення заходу студенти коледжу поділилися своїми враженнями від фільму, а модератор кіноклубу підсумувала: расову дискримінацію не можна зупинити лише законодавчими актами. Цю ненависть до відмінностей може зцілити тільки розуміння всієї абсурдності ситуації і милосердя.

Немає коментарів:

Дописати коментар