19 вересня 2017

19 вересня – День народження смайлика

19 вересня 1982 професор професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман  відправив на університетську електронну дошку оголошень повідомлення, в якому запропонував інтернет-користувачам під час спілкування в мережі використовувати послідовність символів – “:-)” – як маркер для жартівливих повідомлень. Свій вибір учений пояснив тим, що цей значок схожий на усміхнене обличчя. І ось уже протягом 35 років свого існування «смайлик» став незмінним атрибутом електронного спілкування, і багато хто вже не може уявити, як можна без нього обходитися.
          Смайлик, безсумнівно, чудовий винахід, який допомагає краще передати емоційне забарвлення текстового повідомлення. Іноді саме ці кілька закорючок змушують нас посміхатися, сумувати, сміятися. Звичайно, живе спілкування завжди краще, але буває так, що людина далеко від нас, і тоді на допомогу приходить Інтернет, смс-повідомлення, і смайлики серед набору літер нагадують нам про реальні усмішках рідних і близьких нам людей! 
    Саме сьогодні, в День народження смайлика, у відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки завітали учні 4-А класу НЗШ №4 імені Т.Г. Шевченка (вчитель Панасюк Н. М.) на майстер-клас «Від усмішки йде у світ тепло», присвячений усміхненому обличчю. Бібліотекар відділу Антоніна Костилева розповіла школярам про історії цього винаходу і запропонувала кожному спільно виготовити свого смайлика, що дітвора з задоволенням зробила. Кожен до його виготовлення вклав свою фантазію і вміння. 
Тож посміхайтеся частіше, оточуйте себе добром 
і нехай посмішка буде вашою хорошою звичкою :)

Немає коментарів:

Дописати коментар