05 липня 2021

"Веселкове бібліоліто" - у Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17

     На дворі літо і у школярів канікули. Це час для відпочинку, розваг, розвитку, поповнені втрачених сил, відновлення здоров’я. Це час, коли можна пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання, подивитись фільм чи мультфільм, відкрити для себе нових героїв, нових авторів.

 У Нововолинській центральній міській бібліотеці розпочався проєкт «Веселкове бібліоліто».  Щочетверга о 12:00 відбуватиметься стіл замовлень «Книга-кіно-мульти-хохочуха».

01 липня дітвора переглянула фільму-казки «Калоші щастя». Це одна із найкращих оповідей Ганса Крістіана АндерсенаВ казці чарівними чобітками володіють дві феї – міс Догляд та міс Удача. В королівстві усі готуються до дня народження принцеси Аврори. Молодий слуга Йоган хоче побувати на святкуванні і феї йому дарують «чобітки щастя», які здійснять усі побажання. Слуга стає принцом Людвіком. Він знайомиться з Авророю, але його видають сільські манери. Чим закінчилась казка можете дізнатись, коли переглянете самі чи відвідаєте бібліотеку, і подивимось разом.


Наступний бібліотечний мультзал відбудеться 8 липня о 12.00. 

Будемо раді зустрічі з Вами!

Немає коментарів:

Дописати коментар