27 липня 2021

Веселкове бібліоліто триває

 

22.07.2021року. стіл-замовлень «Книга-кіно-мульти-хохочуха»  зібрав юних читачів Нововолинської центральної міської бібіліотеки на Дружби, 17  на перегляд   українського художнього  фільму режисера Віктора Андрієнка «Іван Сила», знятий за книгою Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу.

                Надзвичайна історія про на диво сильного, доброго і справжнього у почуттях і вчинках героя, про його дивовижних друзів і несподіваних ворогів. Прототипом головного героя фільму став український цирковий силач Іван Фірцак, якого у 1928-му році визнали найсильнішою людиною планети. На піку своєї кар’єри у США він припинив виступати, розірвавши контракт і сплативши величезний штраф, – і повернувся на батьківщину. Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який гідно пройшов крізь серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетнем сили і духу.

Іван Сила (Іван Фірцак) – утілення непереможного духу українського народу, його доброти і щирості. Приклад його життя та діяльності надає широкі можливості обговорювати з дітьми різні аспекти морально-етичної проблематики: вчити їх розрізняти добро і зло, чесність і підступність; визначати, що є справжньою дружбою та любов’ю.

Текст і фото Оксана Калістратова

Немає коментарів:

Дописати коментар