25 серпня 2021

Україні - 30 : у бібліотеці Нововолинська відбулася патріотична панорама

Бути українцем – значить пишатися своєю країною. Українці пишаються тим, що будують незалежну державу і духовно «повертаються» у родину народів Європи, виконуючи заповітну мрію багатьох поколінь українських патріотів. Тільки почуття любові й глибокої гордості за Україну разом із твердою вірою в її світле та величне майбутнє, у святість цієї прекрасної землі дає кожному українцеві, незалежно від того, молодий він чи сивий, чи живе він в Україні, чи в інших краях, право стверджувати: це моя країна, мій народ, моя Україна! 

        Напередодні Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України у Нововолинській центральній міській бібліотеці провели патріотичну панораму  «Єдина! Вільна! Неподільна!».

На заході було показано відеоматеріали від початку створення Незалежної України і до сьогодення. Також було вшановано хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто загинув за нашу незалежність. 

Нехай серця кожного наповнюється гордістю за нашу державу,  прагненням до єдності та порозуміння. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі. Всім бажаю миру в нашій незалежній країні. Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі. Міцного здоров’я Вам, дорогі друзі, благополуччя, спокою і впевненості в завтрашньому дні.

У тяжкий час ми повинні бути єдині, зі спільною метою – Незалежністю!!!

 Адже Україна понад усе!!!

Бібліотекар Інна Кронберг

Немає коментарів:

Дописати коментар