09 серпня 2021

«Ви у пам’яті вічно живі» : презентація книги Лідії Козак відбулася у Нововолинську

 Нещодавно у головній публічній бібліотеці Нововолинська презентували книгу Лідії Козак «Ви у памяті вічно живі».

Ведуча презентації директор централізованої бібліотечної системи Світлана Кухарук зазначила: «Що за ХІ століть, що минули, Україні довелося пережити багато жахливих подій. Не оминули вони і ХХІ століття… Безжальна історія назавжди закарбується у наших серцях нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме події зими 2013 року, а згодом увесь 2014-й і наступні роки». «Ви у пам’яті вічно живі» – стверджує книгою, яку презентували, Лідія Миронівна Козак – жителька села Льотниче  Зимнівської територіальної громади Володимир-Волинського району.


Завдяки старанням небайдужих людей, вірші, які пані Лідія писала у шкільному зошиті у клітинку, побачили світ у вигляді друкованої збірки-присвяти загиблим бійцям уже Небесного легіону. 74 сторінки книги – це материнський біль і горе утрат, молитва за нашу країну, людей і беззаперечна віра у перемогу.

Книга видана у Нововолинську видавцем Ільницьким О. Д.

«Ви у пам’яті вічно живі». Під час презентації ці слова казали і 19 землякам, які втратило наше місто – уродженцям Нововолинська чи тим, чий життєвий шлях пов’язаний з наймолодшим містом Волині. А також переглянули відео-присвяту Героям та вшанували хвилиною мовчання. На презентацію були запрошені матері загиблих захисників України, яким Лідія Миронівна подарувала книгу.


На завершення заходу заслужений працівник культури України, самодіяльний композитор Олександр Каліщук виконав дві пісні Лідії Козак, до яких написав музику.


Велика вдячність голові ГО «Незламні нововолинці» 
Володимиру Івановичу Демчуку за співпрацю.

Оксана Жабровець, 

завідувач відділу обслуговування 

Немає коментарів:

Дописати коментар