05 листопада 2021

Ярослав Гиць – поет, громадський діяч, депутат

Ярослав Гиць  поет, громадський діяч, депутат Володимир-Волинської районної ради VІІІ скликання, голова літературно-мистецької вітальні "Мамина криниця", що працює при Нововолинській центральній міській бібліотеці. 

Книги Ярослава Гиця запитуйте у головній публічній бібліотеці на Дружби, 17:

 

Гиць Я. Я сповіддю стелюся на папір… : поетична збірка / Ярослав Гиць. – Нововолинськ : Мінотавр, 2009. – 112 с.

ISBN 966-811-25-8

«Синівське щире одкровення» присутнє у всіх трьох розділах книги. Філософськи осмислюючи події минулого і сучасного, Ярослав Гиць по-своєму трактує уже існуючі психологічні і соціальні концепції людського буття. У кращих своїх творах автор уміло проникає у суть подій і явищ, що дає можливість говорити про митця як ідейно зрілого. Не викликає сумніву й уміння поета володіти головною своєю зброєю – словом.

Гиць Я. Байки з натури / Ярослав Гиць. – Нововолинськ : Мінотавр, 2010. – 104 с.  

Сповнена добрим гумором, щира, відверта – так можна охарактеризувати збірку Ярослава Гиця «Байки з натури». Чіткість та лаконічність сюжетів, проста, наближена до розмовної, мова дають можливість без зусиль зрозуміти суть кожної історії.

Збірка буде цікава всім, хто розуміє гумор, цінує дотепні жарти, здатен бачити комічне як у побуті, так і в пікантних ситуаціях, які нерідко підкидає доля.

 

Пісенна пектораль Прибужжя : Пісні Олександра Каліщука на слова Ярослава Гиця / редактор Валентина Петрощук. – Нововолинськ : Мінотавр, 2011. – 20 с. : іл.

ISBN 966-2557-02-2

Патріот, романтик, лірик, поет. Таким знають Ярослава Григоровича усі, з ким довелося працювати, спілкуватися, приятелювати. Такими рисами характеру наділений і Олександр Каліщук. Тому твори, написані ними, дихають щирою любов’ю до рідної землі, несуть у собі гордість за людей, що проживають тут, та віру у щасливе і гідне майбутнє Прибужжя і рідної неньки-України.

Збірка пісенних творів присвячена селам Прибузького краю.

 

Гиць Я. Нев’янучий цвіт України : вірші / Ярослав Гиць. – Нововолинськ : Формат, 2014. – 368 с.

ISBN 978-966-2557-24-4

Винесена на суд читача збірка ніби відкриває душу і серце автора.  Ярослав Гиць добре розуміє, що знайдуться не лише прихильники, а й критики його поезії. Але головна мета, яку ставить перед собою поет – достукатися до кожного серця і дати зрозуміти, що наша сила у єдності. І саме нашому поколінню випало нелегке завдання – зберегти цілісність держави і зробити все, щоб Україна засяяла на весь світ могутністю і красою.

 


Гиць Я. Майдан душі : вірші / Ярослав Гиць. – Нововолинськ : Формат, 2016. – 176 с.

ISBN 978-966-2557-36-7

Ярослав Гиць – прямий, відвертий, щирий. Такою є і його поезія, у кожній строфі якої – любов до України, ніжні почуття, солодкі спогади, священні одкровення.

 


Гиць Я. Лірика сивина : вірші / Ярослав Гиць. – Луцьк : Вежа-Друк, 2021. – 128 с.

Поезія Ярослава Гиця добре відома шанувальникам із попередніх п’яти збірок, які вже побачили світ, та із публікацій у соціальних мережах.  

«Лірика сивини» – поєднання відчуттів та емоційного сприйняття поетом життєвих та політичних явищ, маніфест людським цінностям, синівська любов до рідної землі.                                                                                                                                                              

                                                                                                                                                                          

 Підготувала Світлана Кухарук

Немає коментарів:

Дописати коментар