24 квітня 2023

Нововолинська книгозбірня приймає нових читачів

   Книга! Вона поруч із самого народження. Перші казки, вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. Книга розповідає нам про казкових героїв, про шкільне життя, про далекі країни. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.

   У теплий сонячний день, 21 квітня, до Нововолинської центральної міської бібліотеки  завітали учні 1-А класу ліцею №1, разом із вчителем Грабовською  Світланою Владиславівною на екскурсію «Мандрівка книжковою країною», мета якої залучити учнів до читання книг, навчити їх користуватись бібліотекою, виховувати любов до книги та вміння її берегти.

   Саме про книгу йшла мова під час екскурсії. Тут дітлахів зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг  та журналів. Бібліотекар Оксана Калістратова  познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла про цікаві видання та періодику, які є в книгозбірні, а саме про найбільшу та найменшу книгу у бібліотеці, про книги з доповненою реальністю. Цікавими для дітей були вікторини: «Загадки із казок»,  «Дайте відповідь на запитання скільки?», «А-ну, відгадай».

   Після цікавої екскурсії та розповіді про  бібліотеку хлопчики та дівчата із задоволенням поринули у чарівний світ казок, пригод та ілюстрацій.  Кожен відшукав для себе щось цікаве, додому було взято багато хороших книг та журналів.
                                      Бібліотекар Оксана Калістратова

Немає коментарів:

Дописати коментар