23 липня 2023

Мультфільм про Білосніжку дивились у Нововолинській центральній міській бібліотеці

 Проєкт «Літнє дозвілля з бібліотекою» продовжує свою роботу. 20 липня 2023 року дітвора завітала до Нововолинської центральної бібліотеки на мультфільм за казкою братів Грімм «Білосніжка».

Ця казка видатних німецьких письменників вперше побачила світ у 1812 році і досі не втрачає популярності. За роки своєї слави «Білосніжка» отримала безліч нових сенсів, та завжди залишалася історією про кохання, внутрішню силу та красу.

 Головна думка казки досить проста: любов і доброта. Навіть через не одне століття, Білосніжка ототожнюється з джерелом світла і щирості, якими готова щедро ділитися з усім світом. Незважаючи на те що мачуха несправедливо поступила по відношенню до пасербиці, ця проста дівчина з добрим серцем знайшла в собі сили не озлобитися. Нікого не залишить байдужим такий тонкий та глибокий твір, головна думка якого полягає в наступному: не робіть зла, будьте доброзичливими до оточуючих вас людей. І добро обов'язково до вас повернеться!27 липня 2023 року запрошуємо на мультфільм «Котигорошко та його друзі».

                                                          Бібліотекар Оксана Калістратова


Немає коментарів:

Дописати коментар