15 травня 2024

День матері в Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17

Мама… Це перше слово, яке промовив кожен із вас першим. У мами найдобріші і найласкавіші руки, вони все уміють. У мами найвірніше і найчутливіше серце – в ньому ніколи не згасає любов, доброта, ніжність. Немає на землі людини ближче і дорожче, ніж мама. Мама – це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама – це ще й ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Мама більше, ніж будь-хто, радіє успіхам дітей, розуміє, підтримує їх і з глибоким болем переживаєте невдачі. Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння.

В Україні свято, як і в багатьох інших країнах світу, відзначають у другу неділю травня - відповідно до Указу Президента України від 1999 року.

У  відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної бібліотеки в рамках клубу «Пізнайки» відбулось затишне читання «Люблю тебе матусенько рідненька». Діти присвятили своїм матусям вірші, пісні, гуморески і найкращі побажання.


                                                                Бібліотекарка Антоніна Костилева

Немає коментарів:

Дописати коментар