24 лютого 2016

Лесю Українку продовжують вшановувати у Нововолинську

Леся Українка… Ці два короткі слова уособлюють нечувану силу, незламну мужність. ЇЇ життя - це подвиг митця, який підносить її в очах сучасників, робить її зіркою в очах прийдешніх поколінь.
25 лютого 2016 року виповнюється 145 років від дня народження Лесі Українки. Працівники Нововолинської центральної міської бібліотеки спільно з Палацом культури та учнями 10 класу ЗОШ №2  провели  літературний портрет «Нехай мої струни лунають…». Ведуча заходу Оксана Дубенчук знайомила учнівську молодь з життєвим та творчим шляхом  легендарної постаті.  Культорганізатор Палацу культури Олена Петрівна Марків та школярі з особливим піднесенням декламували поезію Лесі Українки. Вчитель української мови та літератури Степанія Григорівна Матейчук  розповіла про вшанування пам’яті видатної поетеси. Присутні переглянули буктрейлер за твором Лесі Українки «Лісова пісня» та прослухали пісні, покладені на її вірші. На заході були присутні співробітники Нововолинського корпункту Волинського телебачення.
У читальному залі влаштована виставка «Титани нації», на якій  представлена література про Лесю Українку, Тараса Шевченка та Івана Франка.
Запрошуємо всіх бажаючих до читання книг українських класиків.