17 жовтня 2016

Творча зустріч із Дарою Корній

14 жовтня є особливою датою для українців, оскільки у цей день ми відзначаємо чотири великі свята: День святої Покрови Пречистої Богородиці, 74-а річниця створення Української повстанської армії (УПА), День Українського козацтва, День захисника України.
Саме у такий святковий день до Нововолинської центральної міської бібліотеки завітала на творчу зустріч Дара Корній (Мирослава Замойська), яка стала однією з найпопулярніших письменниць України буквально за шість років. З-під пера відомої  авторки уже вийшло одиннадцять романів: «Гонихмарник», «Тому, що ти є», «Зірка для тебе», «Щоденник Мавки», «Зозулята зими», «Крила кольору хмар». Найбільше читацьких симпатій зібрала серія фентезі про безсмертну Мальву Задорожну: «Зворотний бік світла», «Зворотний бік темряви», «Звортний бік сутіні» та «Зворотний бік світів». Також Дара Корній пише для маляток у журналах «Ангелятко», «Ангеляткова наука», для підлітків (журнали «Крилаті», «Однокласник»), а нещодавно вийшов у світ роман «Петрусь-химородник». Вона – володарка третьої премії літературного конкурсу «Коронація слова» 2010 року.
Ведуча заходу Ірина Губерук представила гостю присутнім і розповіла про життєвий і творчий шлях Дари Корній, у творах якої незвідана українська міфологія переплітається з реальністю. Під час зустрічі прозаїк привідкрила присутнім куліси своєї творчої лабораторії: розповіла історію написання своїх книг, про вплив Лесі Українки на  творчість Дари Корній,про незвичайних людей, котрі є прототипами героїв її романів. Присутніх цікавило, звідки у письменниці така велика кількість вишиванок та як ставиться родина до її літературної діяльності. Мирослава Замойська запевнила нас, що українське фентезі буде популярним напрямом літератури, та поділилася своїми планами на майбутнє: писати далі…
Півтори години зустрічі пролетіли майже непомітно, адже Дара Корній ще й цікавий співрозмовник, щира та добра жінка.
На завершення заходу директор ЦБС Світлана Кухарук побажала Дарі Корній нових творчих звершень та подарувала сувенір на згадку про Нововолинськ.
Після такої живої, цікавої зустрічі з письменником ще раз переконуєшся, що сучасна українська книга – це цікаво і читати такі книги варто.

Немає коментарів:

Дописати коментар