13 жовтня 2016

УКРАЇНА СВЯТКУЄ ДЕНЬ КОЗАЦТВА

14 жовтня день Святої Покрови відзначають як День українського козацтва. За указом Президента України Петра Порошенка, підписаним 13 жовтня 2014 року, цього дня відзначаємо й День захисника України.
Напередодні свят у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської  центральної міської бібліотеки відбувся турнір «А ми хлопці, славні запорожці».  
До книгозбірні завітали учні 4-Б класу ЗОШ№2 зі своєю вчителькою Тетяною Яйчук. Бібліотекар Антоніна Костилева змістовно розповіла про Покрову, козаків та їхні звичаї, а також про численні дитячі видання, які є в книжковому фонді відділу на викладці літератури «З глибини сторіч долина козацький клич».
Школярам дуже сподобалися вікторина й конкурси «Козацькі забави», в яких вони брали активну участь. Особливо були до вподоби такі змагання: «Хто сильніший?», «Козаки-вершники», «Забави кашоварів», «Визволення товаришів із полону», «Спостережливість» та інші. Нащадки козаків показали силу, спритність і вміння. Вони також  декламували вірші й співали пісні.
Хай же Матір Божа святим покровом оберігає нашу землю від біди, на Україні запанує мир, а матері дочекаються з війни своїх дітей живими й здоровими.
Марія КОРНИЛЮКНемає коментарів:

Дописати коментар