14 лютого 2017

Запрошуємо на презентацію книги

20 лютого 2017 року о 16 годині в читальному залі Нововолинської центральної міської бібліотеки відбудеться презентація книги Ярослава Гиця «Майдан душі»  збірки віршів, написаних автором з квітня 2013 по березень 2015 року. У кожній його строфі – любов до України, ніжні почуття, священні спогади, священні откровення.

Довідково.
Народився Ярослав Григорович Гиць 5 січня 1950 року у селі Бужанка Іваничівського району. Тут пройшли дитячі та юнацькі роки.
Після закінчення місцевої восьмирічки середню освіту здобув у Нововолинській школі №2. Диплом про вищу освіту отримав після навчання у Львівському  державний університет імені Івана Франка.
Військову службу проходив на Балтійському флоті, був учасником довготривалих морських бойових походів на просторах Атлантичного океану та Середземного моря.
Трудовий шлях пов'язаний з Іваничівщиною. Понад 20 років віддав рідному селу, де працював на різних посадах, в т.ч. директором сільськогосподарського підприємства.
До виходу на заслужений відпочинок  обіймав посаду заступника голови Іваничівської райдержадміністрації. Був помічником-консультантом народного депутата України Володимира Карпука, депутатом Іваничівської районної ради.
Творчий доробок: поетичні збірки «Я сповіддю стелюся на папір» та «Нев’янучий цвіт України», гумористична збірка «Байки з натури», пісенна збірка «Пісенна пектораль Прибужжя» (у співпраці з Олександром Каліщуком).

Немає коментарів:

Дописати коментар