01 серпня 2018

Фестивальним кіномайданчиком у Нововолинську стане центральна міська бібліотека


З 12 липня по 31 серпня в Україні триває другий фестиваль європейського кіно, який запрошує глядачів на безкоштовні кіноклубні покази. У Нововолинську фестивальні покази розпочнуться 7 серпня і триватимуть до 28 серпня.
Девіз фестивалю цього року – 
«ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ».
До програми Фестивалю європейського кіно увійшли фільми-події:
07 серпня – лауреат премії «Золотий глобус» за найкращий іншомовний фільм – драма «На межі» з Діане Крюгер від зірки німецького кіно Фатіха Акіна;
14 серпня – володар Золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю 2017 року – сатирична трагікомедія «Квадрат» Рубена Естлунда;
21 серпня – екранізація італійського бестселера, трилер «Дівчина в тумані» з Жаном Рено та Тоні Сервілло;
28 серпня – екранізація хітового роману П'єра Леметра – трагікомедія «До побачення там, нагорі» /AU REVOIR LÀ-HAUT (країна: Франція, Канада, 2018, 117 хв., режисер: Альбер Дюпонтель. Нагороди - премії «Сезар» за найкращі режисуру, адаптований сценарій, операторську роботу, декорації і костюми, 2018).
Всі фільми мають українське озвучення.

ФЕСТИВАЛЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КІНО є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні і пропонує ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС. Проект створено з метою популяризації європейського мистецтва кіно.

Усі заходи в рамках Фестивалю європейського кіно безкоштовні.
Кіноперегляди відбуватимуться щовівторка упродовж місяця   о 16.00.
Адреса: м.Нововолинськ, проспект Дружби, 17,
центральна міська бібліотека.
Запрошуємо!

Немає коментарів:

Дописати коментар