08 серпня 2018

У Нововолинську розпочалися фестивальні кінопокази

З 12 липня по 31 серпня в Україні триває 
другий Фестиваль європейського кіно. 
У місті Нововолинську він стартував 07 серпня 2018 року 
з показу у центральній міській бібліотеці фільму-драми 
німецького кінорежисера турецького походження Фатіха Акіна
«НА МЕЖІ»
Кінострічка входила до основної конкурсної програми Міжнародного кінофестивалю в Каннах у 2017 році та на 75-тій церемонії вручення нагород премії «Золотий глобус» стала її лауреатом у номінації за найкращий фільм іноземною мовою. 
Директор ЦБС Світлана Кухарук розповіла про участь головної книгозбірні міста у фестивальних показах фільмів останніх років, знятих у країнах Європейського Союзу, що відбуваються за підтримки кінодистриб’юторської компанії «Артхаус Трафік» та Представництва ЄС в Україні. Перед показом фільму переглянули ролик і дізналися, що девіз цьогорічного фестивалю  «Європа починається з тебе».

Головна героїня фільму Катя (німецька акторка та модель Діане Крюгер) одномоментно втрачає родину: в результаті вибуху бомби гинуть син і чоловік. Оплакавши загиблих, вона починає пошук винуватців, причин убивства, справедливості і … помсти.По завершенні фільму глядачі говорили про його глибокий зміст з перетином людських доль, підняттям різнопланових проблем. Нікого не залишила байдужим емоційно потужна гра акторів (не випадково Діане Крюгер удостоїлася канського призу за найкращу жіночу роль), витончена музика. Фільм сумний, з непередбачуваним завершенням, змушує задуматися про сенс життя. 

Дякуємо місцевим ЗМІ за інформаційну підтримку.

Запрошуємо 14 серпня на перегляд сатиричної трагікомедії «Квадрат» Рубена Естлунда – володаря Золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю 2017 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар