22 січня 2019

У Нововолинській бібліотеці відзначили День Соборності

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: було урочисто проголошено Злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу.
До 100-річчя Соборності України у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася година спілкування «Соборність українського духу». Учні 9-Б класу ЗОШ № 7 з вчителем Циголко Наталією Петрівною пригадали цю знаменну для українського державотворення сторінку. Бібліотекар Ганна Кондратюк нагадала присутнім про важливість нероздільності нашої держави та єдності українського народу, ознайомила з книгами з тематичної полиці «Сила єдності». Головний спеціаліст Нововолинського бюро правової допомоги Тамара Ярославівна Нич розповіла про юридичну важливість документа 1919 року. Завершили захід флешмобом.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми маємо не переставати вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною.

Немає коментарів:

Дописати коментар