10 березня 2020

У нововолинській бібліотеці розпочато проєкт «У компанії чудових книг»

Нещодавно у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася хвилинка-цікавинка «Котики-муркотики», на який завітали вихованці старшої групи ЗДО №2 з вихователями та завідувачем Інною Чепурною. Захід було приурочено до Всесвітнього дня кота та «Всеукраїнського заняття доброти», яке проводять у дитячих установах. А іще  розпочато проєкт «У компанії чудових книг»!
Від бібліотекаря Оксани Калістратової дітвора дізналася про історію дружби людини і тварини, про різновиди котів та догляд за ними. Дошкільнята розповідали про своїх домашніх улюбленців, про їх характер і звички, декламували вірші. На закінчення малята слухали пісеньку про котика, переглянули мультфільм.

Котики здавна привертають увагу письменників, тому нерідко опиняються серед персонажів казок і оповідок про пригоди пухнастиківКрасиві та вправні, розумні й кмітливі коти захопили і зачарували малюків на виставці-інсталяції «Муркотливі та пухнасті».
Сучасний світ занадто жорсткий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин. Ставлячись до тварин з любов'ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший, і це допомагає малюкові стати гуманною людиною. 
До наступних зустрічей «У компанії чудових книг»!

Немає коментарів:

Дописати коментар