12 березня 2020

#книжковийчетвер з Ксенією Жабровець

Привіт усім! На календарі 12 березня – четвер і рубрика #книжковийчетвер з Ксенією Жабровець.

Сьогодні у рубриці Ніка Нікалео.
                             
Це одна з моїх улюблених авторок. Абсолютно усі видані романи прочитані. З нетерпінням чекаю нових…
Ніка Нікалео — під таким милозвучно-екзотичним псевдонімом працює львівська письменниця, громадська діячка та журналістка Вероніка Хідченко. Життєве кредо авторки: «Усе роблю з любов'ю».
Вероніка Хідченко є ініціаторкою створення, генератором ідей та «двигуном» Львівського жіночого літературного клубу, що об’єднав багатьох письменниць із різних міст України та з-за кордону. 
Дипломант конкурсу «Коронація слова-2010» за роман «Dolce Vita». Лавреат «Коронації слова-2013» у номінації «Вибір видавця» за роман «Любові полум'я». Дипломант Корнійчуківської премії за дитяче фентезі «Небесний острів».

«Dolce Vita, або Кінець гламуру» – роман про сучасний образ гламурної жінки, яка розривається між збереженням власних інтересів та несподіваною інтрижкою. «Кохання-гроші-сім’я» – це новий любовний трикутник від авторки роману. Що стає вершиною цієї геометричної фігури? І чому саме такий вибір робить героїня? Чотири подруги — чотири психологічних жіночих портрети допомагають знайти відповіді на ці запитання. 

На електронну адресу Ніки надходять сотні листів від приголомшених читачів, які зізнаються у тому, що зі слізьми сміху на очах впізнають себе чи своїх друзів у книзі. «Якщо не страшно побачити себе зранку перед дзеркалом без макіяжу, з оголеною душею, то «Dolce Vita…» – твоя книжка. Адже існує усього дві думки: твоя і неправильна!» – переконана письменниця.Цей світ ніколи ні на що не дає гарантій. І доля не пише попереджувальних листів. Журналістка Олена неочікувано для себе опинилася у непростій ситуації: її шлюб тріщить по швах. Вона намагається терпіти, а потім — відволікти себе від проблем. Її біль і гра заходять надто далеко. Шукаючи втіхи у свого однокласника, вона робить помилку, яка, можливо, зможе змінити усе її життя і довести: ніщо не було даремним…
Роман пронизаний чутливістю й переживаннями. Але, разом із тим, дуже життєвий, з буденними проблемами та сподіваннями, які близькі кожній людині.
Вікторії завжди здавалося, що її шлюб щасливий та безтурботний. Але одного разу вона переконалася у зраді чоловіка на власні очі. І якби не найкраща подружка Мар’яна, Віка ніколи б не наважилась на зміни, адже з чоловіком їх пов’язує син. Вікторія знаходить у собі сили жити далі, творить себе, закохується і мріє про нову родину. Їй постійно сниться дівчинка, яка здається знайомою і кличе Віку мамою. Та життя жінки летить шкереберть, коли під час гінекологічного огляду в неї виявляють пухлину. Лікувати її береться гінеколог з бездоганною репутацією та жахливим характером…

P.S. Це не усі книги Ніки Нікалео, а лише наявні у фонді бібліотеки українською мовою.

Немає коментарів:

Дописати коментар