19 березня 2020

#книжковийчетвер із Ксенією Жабровець

Привіт! Ви, мабуть, неодноразово чули: «Карантин – час для читання!». І сьогодні четвер, а отже рубрика #книжковийчетвер із Ксенією Жабровець.
Сьогодні у рубриці Влад Якушев та книга «Карателі».
Влад Якушев – письменник, журналіст, громадський діяч, ексначальник прес-служби 14 ОМБр. А ще надзвичайно щира та позитивна людина.
Книга побачила світ у київському видавництві «ДІПА», яке спеціалізується на виданні книг, створених учасниками АТО. Назва «Карателі» – іронічна, адже саме так українських бійців називає російська пропаганда.
Сам автор зазначає, що усі події, описані в цій книзі – реальні. А особисто для нього «Карателі» – це книга-пам’яті про загиблих побратимів. Що ця книга про простих людей, які взяли до рук зброю і пішли захищати рідний дім.
Книга складається з невеличких історій, які пережив, перепустив через себе сам автор, коли служив прес-секретарем 14-тої ОМБР у 2015-2016 роках. В цих історіях описані реальні події, що відбувалися з реальними українськими чоловіками-воїнами, образи яких Влад виписав з великою симпатією – Сірий, Ураган, Валідол, Гном, Паштет, Ведмідь. Автор створив також образи тварин, через які змалював життя як воно є на фронті, та показав людяність українських військових. Книга багатопланова, цікава, містить не одну сюжетну лінію, але читається легко, бо в ній багато гумору, незважаючи на те, що описане життя, яке пронизане болем і трагізмом, але водночас мужністю, відчайдушністю, відвагою та розумом.
P.S. Щиро подяка від дирекції та читачів Нововолинської бібліотеки на Дружби, 17 громадській організації "Захисник"- Волинської обласної організації УБД за безкоштовно переданий примірник книги «Карателі».


Немає коментарів:

Дописати коментар