19 листопада 2020

Нововолинські школярі спілкувалися про модні дівочі фішки

Прагнення бігти за останніми тенденціями, бажання виглядати завжди відповідно до світової моди стає головним кредом життя багатьох людей, в тому числі і підлітків. Але, на превеликий жаль, не все корисне те, що є модне. Про це йшла мова на дівочих фішках «Мода, шкідлива для здоров’я», які пройшли у 8-А класі Нововолинської ЗОШ №2 (класний керівник Степанія Матейчук).

Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів  центральної міської бібліотеки Антоніна Костилева підготувала цікаві повідомлення про те, як впливає на молодь тату і пірсинг, куріння електронних цигарок і кальяну. Розповіла, які хвороби можна набути, коли довго ходити у взутті на високих підборах, танкетах, балетках, кросівках, носити сумки великих розмірів і... мобільний телефон. Медсестра школи Інна Якобчук доповнювала розповіді бібліотекаря, знайомила учнів із наслідками необдуманого наслідування моди. Захід пройшов цікаво і з користю для школярів.

         Будьте модними, але не ведіться на сучасну моду, що є небезпечною для вашого здоров’я. Справжня краса полягає не в модних вузьких штанах, а у вас самих, здорових і щасливих. Вибирайте – мода чи здоров’я. А краще, оберіть власний стиль, який і модним буде, і убезпечить вас від багатьох проблем зі здоров’ям.

Немає коментарів:

Дописати коментар