13 липня 2022

День шоколаду у Нововолинській книгозбірні

 

    Усі ласуни щороку 11 липня святкують Всесвітній день шоколаду. Це свято виникло у Франції в 1995 році та швидко набуло популярності в Німеччині, Італії, Швейцарії та, зокрема, і в Україні. У цей день проводяться різноманітні фестивалі та заходи, присвячені цьому чудовому десерту.

«Такий різний, але незмінно смачний», під такою назвою  відбувся інформаційний колаж  у день цього солодкого свята. Бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки Антоніна Костилева та Оксана Калістратова познайомили читачів з історією виникнення шоколаду, його корисними властивостями та цікавими фактами пов’язаними з цими чудовими солодощами. Діти переглянули відеоролик, створили меню для шоколадного кафе, познайомилися із книгами на дану тему, подивилися уривок із фільму «Чарлі та шоколадна фабрика» та пограли у гру «Відгадай на смак». Із зав'язаними очима вони куштували смаколик та відгадували, якй саме шоколад був їм запропонований. На завершення заходу дітей пригостили гарячим какао та шоколадом.

   Тож, ласуйте шоколадом будь-де й будь-коли, самі із друзями, і він додасть вам життєвих сил, бадьорості та просто гарного настрою!                         
                                                     Бібліотекар, Оксана Калістратова

Немає коментарів:

Дописати коментар