10 лютого 2015

Іван Корсак з презентацією книги у Нововолинську


10 лютого 2015 року до Нововолинської центральної міської бібліотеки завітав український романіст та публіцист, член Національної спілки письменників України Іван Корсак. Цього разу – з презентацією книги «Перстень Ганни Барвінок». Шанувальники  творчого таланту митця мали унікальну можливість одними з перших на Волині дізнатися про почуття, стосунки, непрості долі головних героїв твору – Ганни Барвінок та Пантелеймона Куліша – двох славетних постатей, які навік вписані в сторінки буття українського народу та які цього разу вималювало перо письменника. Свої враження від нового твору висловила бібліотекар Ірина Губерук, яка прочитала роман напередодні.
         Директор ЦБС Світлана Кухарук зробила короткий екскурс у життєвий та творчий шлях земляка. Надзвичайно приємно, що видані півтора десятка романів та повістей є у фонді бібліотеки: «Тіні і полиски» (1990), «Покруч» (1991), «Оксамит нездавнених літ» (2000), «Гетьманич Орлик» (2006), «Імена твої, Україно» (2007), «Таємниця святого Арсенія» (2008), «Тиха правда Модеста Левицького», «Капелан армії УНР»  (2009), «Отаман Чайка», «Діти Яфета» (2010), «Корона Юрія ІІ», «Завойовник Європи»  (2011), «Немиричів Ключ» (2012), «На межі» (2013), «Мисливці за маревом» та «Борозна у чужому полі»  (2014).
         Далі презентація переросла у діалог з залом про творчі плани, джерела написання творів, про улюблених письменників, про Національну спілку письменників України та ін. На завершення побажали  Івану Феодосійовичу міцного здоров’я, творчого натхнення, успіхів на літературній ниві.