12 лютого 2015

Тренінг у бібліотеці

У Нововолинській ЦБС в рамках реалізації проекту програми «Бібліоміст» «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету-IV» протягом року заплановано провести ряд різноманітних масових заходів. Зокрема, 11 лютого у центральній міській бібліотеці відбувся тренінг «Що таке конфлікт? Емоції в конфлікті» з участю учнів 7-Б класу НВК «СЗШ №1-колегіум» та партнера бібліотеки по реалізації проекту Волинського обласного благодійного фонду «Карітас-Волинь».

Як відомо, проблема конфлікту та його вирішення завжди актуальна для будь-якого суспільства. На жаль, конфлікт – це реальність, з якою ми зіштовхуємося майже щодня. Щоб уникнути конфліктних ситуацій у майбутньому й був проведений тренінг. Учням школи психологом Наталією Гавронською і соціальним педагогом Тетяною Галицькою було запропоновано дати відповіді на запитання, які допомогли визначитися з тематикою. У тренінгу були задіяні такі форми роботи, як тестування, «мозкова атака», інтерактивні вправи, робота в парах і в групах, малювання, анкетування тощо.Координатор по роботі з дітьми та молоді ВОБФ Вікторія Скриннікова розповіла присутнім про історію створення та діяльність фонду, благодійні акції, реалізацію діючих соціальних проектів.

     Підводячи підсумки тренінгу, учасники відзначали, що така форма навчання дуже ефективна, дає змогу висловитися кожному, дає можливість не тільки отримати нові знання, але й структурувати наявні, побудувати схему своїх подальших дій в разі змін. Організатори сподіваються, що подібні тренінги проводитимуться й надалі аби у кожного з нас було хоч трішки менше конфліктних ситуацій у житті.