24 березня 2016

23 березня відбулося відкриття кіноклубу Docudays UA при Нововолинській центральній міській бібліотеці

 Нововолинська центральна міська бібліотека стала однією з переможниць у спільному конкурсі «Кіноклуб Docudays UA в бібліотеці», організованому Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA та Програмою «Бібліоміст». Він надає унікальну можливість проводити покази документальних фільмів з колекції фестивалю, поєднуючи цікаві стрічки та правовий зміст, що дає людині знання про свої права, вміння ними користуватися та захищати.
23 березня відбулося відкриття кіноклубу Docudays UA при бібліотеці з участю керуючої справами виконавчого комітету Нововолинської міської ради Вікторії Магдисюк, заступника начальника відділу культури Олесі Сословської, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Андрія Кіндюка, начальника служби у справах дітей Іванни Думич, керівника Центру соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді Лілії Бойко, начальника сектору ювенальної превенції Нововолинського відділу поліції Володимира Мориса та представників навчальних закладів міста.
 

 
         Першою переглянули у нашому кіноклубі кінострічку польського режисера Павла Височанські «Колись ми станемо щасливими». Вибрали його не випадково, оскільки 20 березня відзначався Міжнародний день щастя. Учні 10-А класу Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради (вихователь Мельник Р.Л., педагог-організатор Бубела А.А.) із великим зацікавленням переглянули кінострічку. Під час стоп-кадрів школярі жваво дискутували та з’ясували філософську основу прав людини — прагнення до загальної справедливості. Учні дійшли до висновку, що кожен має право на вільний розвиток особистості, але чи реалізуєш ти це право – залежить від тебе.
Цінуйте те, що маєте, і будьте щасливими кожної хвилини!

P.S
Запрошуємо усіх бажаючих на наступні перегляди фільмів кіноклубу Docudays UA, які будуть відбуватися кожну третю середу місяця у Нововолинській центральній міській бібліотеці.