21 березня 2016

Всеукраїнський тиждень дитячого читання розпочався у Нововолинській центральній бібліотеці

В Україні, починаючи з 1993, у переддень весняних шкільних канікул у дитячих бібліотеках нашої країни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Юні книголюби його чекають з нетерпінням, адже це найголовніше читацьке свято року
У відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів центральної міської бібліотеки свято розпочалося літературно-мистецьким вернісажем «Світ дитинства в світі книги».  Гостинна зала зібрала школяриків 2-Б та 6-Б класів ЗОШ №2 (вчителі Наталія Седлерук та Лариса Цеголко) в дружне сімейне коло, тому що всіх їх об’єднує велика любов до книги і читання. 
Бібліотекарі привітали дітей зі святом, розповіли про його походження та значення. Школярі переглянули презентацію, дізналися про походження і розвиток книги. Діти розіграли цікаві сценки, де вони постали в образах відомих літературних героїв, таких як: Пеппі, Незнайко, Сашка Роскардашка. Школярі усвідомили, що книга – великий скарб, який потрібно не тільки читати, а ще берегти. Учні 2-Б класу перейнялися цією проблемою, розіграли сценку головною героїнею якої стала потріпана книга, але малята не розгубилися і полікували її. Такі заходи дуже корисні, адже вони залучають нових користувачів та популяризують книгу, адже діти повинні читати, щоб у нас виросла нація розумних і освічених людей.