22 березня 2016

Мовний ілюзіон у бібліотеці

У світі є чимало таємниць i одна з найбільших з-поміж них — слово. 3 ним людина невіддільно пов'язана до глибокої старості. Особливе значення в нашому житті відіграє художнє слово, завдяки якому людина пізнає світ. У слові постають сторінки давньої історії, здобутки сьогодення, уявлення про майбуття.
У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки відбувся ілюзіон мовної словесності «Ну щоб, здавалося, слова…».  На захід завітали учні 5 класу СЗШ № 9 (керівники Мунька С.М., Луцюк О.В.). Бібліотекар Оксана Троць розповіла дітям про значення слова в житті людини,  історію створення книги і друкованого слова. В програмі ілюзіону були вікторини, завдяки яким школярі могли перевірити свої знання з української мови і літератури.
Отже, аби стати в майбутньому справжньою людиною, потрібно з самого малечку створити і поповнювати  в своїй душі світлицю, у якій зберігався б її найцінніший скарб – слово і мова.