21 вересня 2016

Олександра Шутко розповіла землякам «Правду про Роксолану»

На 22-му Форумі видавців у Львові відбулася презентація книги «Роксолана: міфи та реалії», а 23 квітня цього року на «Книжковому арсеналі» в Києві – її друге видання (перероблене та доповнене). Автором книги є наша землячка, журналістка з музичною освітою, кандидат мистецтвознавства Олександра Шутко, яка 20 вересня завітала до Нововолинської центральної міської бібліотеки.
Першу лекцію прослухали 11-класники обласного ліцею-інтернату разом з вчителем української мови та літератури Надією Йосипівною Демчишиною, а другу – дорослі користувачі бібліотеки. Пані Олександра розповіла про шлях до написання книги (вивчення мови, історії та мистецтва Османської імперії, архівних документів тощо), відкрила нові, досі невідомі факти із життя цієї величної, недосяжної й водночас такої близької нам жінки та її нащадків.

Попри велику кількість посилань на наукові джерела та цитування архівних документів і листів, книга написана доступною мовою, тому має зацікавити значне коло читачів. Олександра Євгеніївна подарувала книгу бібліотеці. Запитуйте!


Щиро вдячні Олександрі Шутко за цікаві лекції та не менш цікаве спілкування! Нових досліджень! Нових зустрічей!

Немає коментарів:

Дописати коментар