30 вересня 2016

«Пантеон українських героїв Івана Корсака» у Нововолинську


29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, до Нововолинської центральної міської бібліотеки завітав письменник, журналіст, член Національної спілки письменників України Іван Корсак для участі у бук-слемі «Пантеон українських героїв Івана Корсака» – своєрідному книжковому змаганні з метою втілення цікавих рекламних проектів і професійного зростання у галузі реклами книги.
Учасниками конкурсу були співробітники (чи користувачі) публічних бібліотек ЦБС, які найкращим чином презентувати певну книгу, дотримуючись певних часових рамок (максимум 3 хвилини). А презентувати було що, адже лише за останні 10 років вийшли друком такі книги: «Гетьманич Орлик» (2006), «Імена твої, Україно» (2007), «Таємниця святого Арсенія» (2008), «Тиха правда Модеста Левицького», «Капелан армії УНР» (2009), «Отаман Чайка», «Діти Яфета» (2010), «Корона Юрія ІІ», «Завойовник Європи» (2011), «Немиричів Ключ» (2012), «На межі» (2013), «Мисливці за маревом», «Борозна у чужому полі» (2014), «Вибух у пустелі», «Перстень Ганни Барвінок»  (2015).

 
Бібліотекар бібліотеки-філії №3 Марія Гінчук рекламує книгу "Гетьманич Орлик"
Бібліотекар читального залу Оксана Дубенчук розповідає "Тиху правду Модеста Левицького"
Учень 9-А класу гімназії (користувач міської бібліотеки для дітей)
з дитячою безпосередністю та переконливо представляє книгу "Мисливці за маревом"
Артистизм та емоційність "Ганни Барвінок" зачарували членів журі та глядачів
(в ролі Олександри Білозерської - вчитель української мови та літератури ЗОШ №6, користувач бібліотеки-філії №1 Світлана Александрович)
Користувач бібліотеки-філії №2 Наталія Удод презентує "Перстень Ганни Барвінок"
Позитивно, лаконічно та сонячно оцінило журі виступ бібліотекаря абонементу центральної міської бібліотеки Ірини Губерук
Автор подарував свої книги та розповів про «Запізніле кохання Миклухо-Маклая» новий роман про непересічну історичну постать – вченого з давнього козацького роду; про невигадані загрози життю дослідника та закладення Миклухо-Маклаєм основ низки знань; про підкорення островів та жіночих сердець українським Колумбом.
До речі, за три книги «Борозна у чужому полі», «Запізніле кохання Миклухо-Маклая» та «Вибух у пустелі» Івана Корсака номіновано Волинською обласною організацією Національної спілки письменників України та Волинською крайовою організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта» на здобуття літературної премії імені Тараса Шевченка. Зичимо перемоги!
З нагоди життєвого ювілею бажаємо Івану Феодосійовичу міцного здоров’я, душевного спокою і тепла, родинної злагоди і благополуччя на довгій і щасливій життєвій дорозі та ще довго залишатися «на творчім посту», засівати  благодатну літературну ниву новими творами. А бібліотекарі і надалі шукатимуть нові, неординарні та ефективні форми реклами книги та просування читання.

Немає коментарів:

Дописати коментар