03 вересня 2016

Наукове видання «Альтернативні механізми соціально-економічного розвитку України» презентували у Нововолинську


Подолання боргової залежності та оптимізація податкової політики України, боротьба із виведенням капіталів з України та удосконалення політики регулювання ринку праці, перспективи інноваційного розвитку української економіки – такі питання порушені у науковому виданні «Альтернативні механізми соціально-економічного розвитку України». В роботі обґрунтовано безперспективність використання неоліберальних методів в управлінні соціально-економічними процесами. Натомість запропоновано ряд інструментів, які можуть стати основою для забезпечення соціального благополуччя та створити фундамент для інноваційного сталого розвитку України.
Книга видана Центром соціальних і трудових досліджень. Адресована науковцям, аспірантам, керівникам навчальних закладів, викладачам та студентам ВНЗ, державним службовцям, які займаються питаннями соціально-економічного розвитку України.
Видання презентували у Нововолинську кандидат економічних наук, докторант Інституту дослідження науково-технічного потенціалу та історії науки НАНУ, керівник проекту дослідження соціальних та економічних наслідків Асоціації України з ЄС  Захар Попович та активіст громадської організації «Соціальний Рух» Андрій Волянський.

Немає коментарів:

Дописати коментар