04 грудня 2016

Про шкідливі звички говорили у бібліотеці

Ми живемо у складному світі, який постійно нас випробовує на міцність. Емоційно слабка і духовно незріла людина панікує перед проблемами, відчуває тривогу, невпевненість, і тому алкоголь, наркотики, тютюн є універсальними засобами, які, залежно від потреби, розслабляють або стимулюють нервову систему, підвищують судинний тонус, дають почуття задоволення, причому фальшиві.
На  дискусійний майдан  «Шкідливі звички: за і проти» до відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів прийшли учні 8-Б класу НВК ЗОШ№1-колегіум зі свою вчителькою Наталією Іванівною Шуєвою. 
Ведуча, бібліотекар відділу Антоніна Костилева підготувала презентацію, де школярі мали можливість побачити наслідки захворювань на СНІД, наркоманію, алкоголізм, до чого призводить куріння; провела тест «Що чекає на вас у майбутньому: здорове довготривале життя чи хвороба і немічна старість».
З яких причин стають курцями? Що необхідно зробити для того, щоб в нашій країні курили менше? Чи достатньо маєте знань, щоб убезпечити себе від СНІДу? На ці та інші запитання кожна дитина мала можливість висловити свою думку. Під час жвавої дискусії сімейний лікар амбулаторії смт. Благодатне Людмила Василівна Корзонюк доповнювала чи спростовувала думки учнів, а також розповіла про статистику захворювань на ці хвороби.
Кожна людина має свободу вибору. Кожен сам вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров'я фізичними вправами чи рости хирлявим слабаком. Проте правильний вибір може зробити тільки той, хто вже здатний відповідати за свою поведінку, за своє здоров'я та за своє майбутнє взагалі.  Поки ти молодий і в тебе здорове тіло, цей дар природи треба берегти. Втратити ж все легко, тільки повернути іноді важко, а то й неможливо. Люди кажуть: «Є каяття, та нема вороття». 
                         


 

Немає коментарів:

Дописати коментар