15 грудня 2016

У бібліотеці Нововолинська відсвяткували Міжнародний день чаю

15 грудня відзначають день одного з найулюбленішого всіх часів і народів напою – чаю. Найгучніше святкування Міжнародного дня чаю відповідно проходить в Індії і Шрі-Ланці, Непалі, Індонезії, Бангладеші, В’єтнамі, Кенії, Уганді Малайзії. Не залишаються байдужими до цієї події і у нас в Україні. На це свято у  Нововолинську центральну міську бібліотеку завітали учні групи №50, бібліотекар Тетяна Поліщук та майстер виробничого навчання Наталія Фесюк вищого професійного училища на релакс-подорож «Таємниці чайної церемонії».
Завідувач відділу обслуговування Ніна Єдинак розповіла присутнім про історію,  користь вживання різноманітних сортів чаю, про унікальні багатовікові чайні традиції, які існують у багатьох країнах світу.
Учасники переглянули відео про мистецтво чайної церемонії – Тяною – одного із шляхів пізнання психології і світогляду японців. Існує безліч різних шкіл Тяною, де деякі речі тлумачаться по-різному, але чотири основні принципи чайної церемонії завжди одні і ті ж  це Гармонія, Шанобливість, Чистота і Спокій. Також під час заходу відбулося  частування смачним чаєм.
Вітаємо усіх з Міжнародним днем чаю, бо усі, хто хоч раз у житті шаманив із заварником та чашками, мають право святкувати! 

Немає коментарів:

Дописати коментар