27 квітня 2017

Квест у бібліотеці

27 квітня до Нововолинської центральної міської бібліотеки завітали учні 9-А класу ЗОШ №2 разом із бібліотекарем Галиною Гугою на захоплюючий бібліотечний урок «Уважні та начитані», який був проведений у формі квесту. Інтелектуально-командна та розважальна гра була присвячена книзі і, звичайно, бібліотеці. Школярі ще більше дізналися про нашу книгозбірню, про її можливості, фонди, відділи, про життя бібліотеки, а також закріпили набуті знання з основ бібліотечно-бібліографічної грамотності.
Отримавши мапу «Книжкового містечка» (бібліотеки), учні разом із бібліотекарем Іриною Губерук пройшли 4 зупинки, виконуючи різноманітні завдання, за виконання яких отримували одне із слів вислову філософа Дені Дідро.

Свою творчість квестери проявили у додаткових завданнях (якщо не могли знайти відповідь на питання квесту): читали поезію, складали фантастичні історії. Кожна із команд хотіла першою скласти вислів, але перемогла дружба. За участь у квесті школярі отримали подарунки – книги нововолинських поетів, членів літературно-мистецької вітальні «Мамина криниця», яка діє при нашій бібліотеці.
 
Емоційно, цікаво та весело дев'ятикласники провели свій час у бібліотеці і проявили свою кмітливість, ерудованість та любов до книг.  Учні пообіцяли, що з радістю будуть приходити до бібліотеки на такі інноваційні захоплюючі заходи.

Немає коментарів:

Дописати коментар