01 червня 2017

Про оформлення спадщини говорили у Нововолинській бібліотеці

Одними з найбільш розповсюджених звернень жителів міста до юристів є питання, що стосуються спадщини. Тому, 31 травня 2017 року в читальному залі Нововолинської центральної міської бібліотеки відбулася лекція-семінар «Оформлення спадщини в Україні» для жителів міста і селища Благодатне та внутрішньо переміщених осіб.
Приватний нотаріус Жанна Бобак  детально розкрила тему та надала повну, грунтовну відповідь на всі задані питання учасниками заходу. Поділилася власним досвідом, надала рекомендації по уникненню громадянами складнощів в оформленні спадщини. Запропонувала більш детальніше ознайомитись з розділом «Спадкове право» в Цивільному кодексі України.
Керівником Нововолинського бюро правової допомоги Вікторією Скриннік та головним спеціалістом Тамарою Нич було повідомлено присутнім про систему правової допомоги в Україні, а також перелік соціально-незахищених осіб, які підпадають під надання вторинної правової допомоги у відповідності до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Усім роздано інформаційні буклети бюро правової допомоги, що містять контактні дані відділу.
Завідувач відділу обслуговування центральної міської бібліотеки Ніна Єдинак звернула увагу на те, що через систему бібліотек міста Нововолинська і селища Благодатне бажаючі можуть отримати доступ до мережі Інтернет та юридичні консультації зі спеціалістами Центру з надання дистанційної безкоштовної правової допомоги, створеного на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.
У читальному залі влаштована постійно діюча виставка «Правові знання – громадянам».


Немає коментарів:

Дописати коментар