06 червня 2017

Відгомін свята головної бібліотеки міста Нововолинська

В усі часи основними завданнями бібліотеки були збір, упорядкування, зберігання знань, інформації та обслуговування наявними джерелами усіх бажаючих. Такий традиційний образ книгосховища зі звичними читальними залами для поціновувачів тихої книгофільської насолоди уже давно втратив свої позиції серед користувачів. 
У нинішній час головна сучасна бібліотека міста Нововолинська є центром комунікації, інтелектуального і соціального розвитку; одним з осередків правової освіти населення, що надає доступ громадянам до офіційної інформації та адміністративних послуг, сприяє розвитку електронного урядування та е-демократії; організатором змістовного дозвілля для різних категорій користувачів; майданчиком для консолідації, комунікації і соціального діалогу жителів міста.
За 65 років змінилось кілька поколінь працівників, але завжди підтримувся дух, естафета від старшого покоління – працювати сумлінно, шанувати читача, дбати про фонди, бути справжнім осередком інформації та культури. Сьогодні ж бібліотечна справа вимагає від кожного співробітника постійного пошуку, роботи над собою, удосконалення професійних знань.
Спасибі за відеозйомку Вадиму Жабровцю,
ПП Лідії Лукашук - за святкове оформлення зали

Немає коментарів:

Дописати коментар