24 червня 2017

Фестиваль Європейського Кіно розпочався!

В Україні розпочався Фестиваль Європейського КіноПодія є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні і пропонує ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС. Безкоштовні покази охопили понад 100 майданчиків – бібліотек, клубів і будинків культури у понад 70 населених пунктах України
22 червня в рамках проекту популяризації європейського мистецтва  у Нововолинській центральній міській бібліотеці переглянули мелодраму від метра іспанського кіно Педро Альмодовара «Джульєтта».


Глибоко психологічний фільм, номінований на «Золоту пальмову гілку» (головну премію Каннського кінофестивалю), тримав у напрузі глядачів до останньої хвилини перегляду! І висновок: якщо не хочемо самотності, то потрібно слухати, розмовляти і бути почутим. Це ж так просто! І у кожного є шанс!
Щиро вдячні директору з продажу теле-прав та нью-медіа ТОВ «Артхаус Трафік Тетяні Осипович за можливість долучилися до перегляду кращих фільмів останніх років, знятих у країнах ЄС, які підтримала світова кіноеліта!

Немає коментарів:

Дописати коментар