17 травня 2018

Товариство Червоного Хреста України відзначило 100-річний ювілей


Нещодавно Товариство Червоного Хреста України відзначило 100-річний ювілей своєї діяльності. Це найпотужніша в країні гуманітарна організація, основною метою діяльності якої є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань; сприяння органам державної влади України у їх діяльності в гуманітарній сфері; надання допомоги медичній службі Збройних Сил і органам охорони здоров’я.

 «Червоний Хрест в Україні: традиція до гуманності» – під такою назвою відбулася зустріч-діалог у ЗОШ №3, організована співробітниками Нововолинської центральної міської бібліотеки. Під час діалогу учні 8-А класу від бібліотекаря відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Антоніни Костилевої дізнались про історію створення Товариства Червоного Хреста. Марія Устимівна Гайдик, керівник Нововолинської міської організації Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, розповіла про те, як виникла ця організація і як налагоджена її робота у нашому місті сьогодні; відповідала на запитання учнів. А цікавило їх багато: як фінансується Товариство Червоного Хреста України; як можна стати його членом; чи багато молоді сьогодні є у цій організації; чи налагоджена робота з-за кордоном; яка допомога надається біженцям, нужденним, малозабезпеченим та багато іншого.
Педагог-організатор школи № 3, активний волонтер Товариства Червоного Хреста Світлана Мельник розповіла про волонтерський рух, про участь учнів школи у благодійній діяльності міста.
З інформацією про діяльність надійного помічника держави в її діяльності в гуманітарній сфері, яким є Товариство Червоного Хреста України, запрошуємо дізнатися з матеріалів тематичної полиці «Здоров’я це скарб, цінуй його».

Немає коментарів:

Дописати коментар