23 травня 2018

Віртуальне знайомство з Оксаною Кизимчук

19 травня в Україні відзначається День Європи,  який є підтвердженням єдності України та Європи не лише за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід'ємною частиною європейської цивілізації.
У рамках заходів, присвячених цьому Дню, у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулося віртуальне знайомство «Оксана Кизимчук - наближаю Україну до Німеччини», яке відвідали студенти 1 курсу групи 1-Е17 Нововолинського електромеханічного коледжу.
На початку заходу бібліотекар Віталіна Поліщук розповіла присутнім про Оксану Кизимчук, талановиту волинянку, яка творить художні тексти, знімає кінострічки, малює, співає, ілюструє, пише дитячі книжки, займається фотозйомкою та дизайном.

Після цього присутні мали можливість поспілкуватися з мисткинею в режимі реального часу за допомогою відео-зв’язку. Оксана поділилася спогадами про свої подорожі українськими селами. Вона зазначила, що в наш час європейці, на жаль,  досить небагато знають про Україну та українців. Саме тому в своїх роботах вона намагається показати різнобарв’я і багатство наших звичаїв, обрядів та традицій, а також справжнє людське щастя, яке відкривається у щедрості та гостинності українців. Першокурсники також довідалися про інші напрями діяльності талановитої землячки: розпис прикрас та мушель, підготовку до виставки паперових скульптур та складання афоризмів, котрі вона з радістю зачитала присутнім.
На завершення заходу молодь мала можливість ознайомитися з книгою Оксани Кизимчук «Дитинство під дубами», котру автор подарувала під час творчоі зустрічі, що відбулася наприкінці минулого року.

Немає коментарів:

Дописати коментар