11 грудня 2018

У Нововолинській центральній міській бібліотеці відзначити Міжнародний день прав людини

У 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини, бо саме в цей день в 1948 році цією ж організацією було прийнято Загальну декларацію прав людини. 
До 70-ї річниці прийняття першого світового документа, який сформулював положення про права людини, у Нововолинській центральній міській бібліотеці в рамках школи правових знань «Право і Я» відбулися правові змагання «Кращий знавець права». У змаганнях взяли участь учні 10-го та 11-го класів ЗОШ№7. Бібліотекар Анастасія Лебідь ознайомила школярів із загальними положеннями Декларації. Учні назвали свої команди «Зелені леви» (11 клас) та «Рожеві слоники» (10 клас). Усі активно відповідали на запитання. Журі, до якого входили Тамара Ярославівна Нич – головний спеціаліст Нововолинського бюро правової допомоги, Євгенія Іллівна Іщук – учитель правознавства ЗОШ№7 та Ірина Володимирівна Губерук – бібліотекар відділу обслуговування, координатор правового кіноклубу Docudays UA при центральній міській бібліотеці, уважно спостерігали за ходом змагань, підраховували бали та підбивали підсумки. Переможцями стала команда «Зелені леви» з рахунком 113:104. Капітанам команд Тамара Ярославівна вручила паспорти прав дитини.

Днем раніше, у рамках проекту «Бібліотека вихідного дня: Читаємо. Пізнаємо. Відпочиваємо», бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів головної публічної бібліотеки міста Іванна Кравчук  провела для дітей вікторину «Права у казках». 
Вітаємо усіх з цим визначним міжнародним святом! Нехай наші права і свободи починаються з нашого дотримання їх по відношенню до наших ближніх!

Немає коментарів:

Дописати коментар