13 грудня 2018

Ялинкові прикраси своїми руками

Новий рік – це свято, оповите легендами й романтичними історіями. Ось і новорічна іграшка також має свою історію, адже вона не з'явилася нізвідки.
Ще дуже давно європейці започаткували традицію прикрашати будинок до свята Нового року. Але тоді влада була проти таких розважальних заходів – встановлювати в будинках хвойні дерева суворо заборонялося. Незважаючи на табу, люди потай приносили зелені красуні. Цей звичай переміг і прижився, а вже в XVI столітті він перетворилася на модну тенденцію і на сьогодні правила прикрашання залишилися такими ж, змінився тільки матеріал.
Сьогодні іграшок фабричного виробництва в магазинах вдосталь, проте традиція самостійного їх виготовлення нікуди не зникла і передається з покоління в покоління. Пояснюється це просто - від ялинкових прикрас та іграшок, зроблених власноруч йде особливе тепло, вони виглядають по-домашньому затишними. Приємний бонус - можна пишатися тим, що зроблена своїми руками іграшка існує в єдиному екземплярі.
У відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки для учнів 4-А класу ЗОШ №2  бібліотекарі організували майстер-клас «Веселка ялинкових прикрас». Від бібліотекаря відділу Антоніни Костилевої діти дізнались  історію створення ялинкових прикрас.  Дітвора провели час весело і з користю, створюючи гарні і оригінальні святкові атрибути власними руками.
Немає коментарів:

Дописати коментар