25 грудня 2018

«Яскрава ідея» реалізована у публічних бібліотеках Нововолинської ЦБС


Наближаються Різдвяні та новорічні свята. Це час, який можна провести разом з сім’єю, друзями, або просто з цікавою книгою. Запрошуємо вас до публічних бібліотек Нововолинської централізованої бібліотечної системи, які здивують не лише книжковими новинками, але й креативними виставками та фото-зонами. 


Бібліотека-філія №3 селища Благодатне гостинно зустрічає своїх користувачів та пропонує різдвяну «Подорож у країну доброти»:


У бібліотеці-філії №2 (вул. Пирогова, 4) можна не лише познайомитись з «Мереживом зимових свят», але й «погрітись біля печі» :


У бібліотеці-філії №1 (15-й мікрорайон, 26) на вас чекає «лісова галявина» та символ майбутнього року біля святкової «ялинки» 


«Зима, мороз, казковий час прийшли у гостоньки до нас» – переконають вас у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4-х класів 
міської бібліотеки для дітей (вул. Пирогова, 4) :

У відділі обслуговування учнів 5-9-х класів міської бібліотеки для дітей 
(вул. Пирогова, 4) ви потрапите у «Книжкову заметіль» :


У читальному залі міської бібліотеки для дітей (вул. Пирогова, 4) до ваших послуг періодика та цікаве читання біля «ялинки та каміна» :

«Зима-чарівниця» завітала у відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-9-х класів центральної міської бібліотеки на Дружби, 17 :  

 «Зимовий настрій» подарують вам на абонементі центральної міської бібліотеки на Дружби, 17 : 

Фото-зона читального залу центральної міської бібліотеки на Дружби, 17 працюватиме до 14 січня :  

20 грудня 2018 року відбулося підведення підсумків творчого конкурсу серед публічних бібліотек ЦБС «ЯСКРАВА ІДЕЯ» на краще креативне оформлення бібліотеки до новорічно-різдвяних свят. Переможцем став колектив міської бібліотеки для дітей. Вітаємо!

Щиро вдячні заступнику начальника відділу культури Олесі Сословській, бухгалтеру Наталії Антош та художнику Анатолію Мужевітіну за підтримку творчої ініціативи, об’єктивне визначення кращих ідей та проектів, що сприяють формуванню позитивного іміджу бібліотек.
Окреме спасибі Оксані Жабровець за найяскравіші фотомиті.

Немає коментарів:

Дописати коментар