22 жовтня 2019

Тиждень першокурсника "Місце зустрічі - бібліотека на Дружби, 17". День перший

Осінь-2019 для Нововолинської центральної міської бібліотеки на Дружби, 17 багата на нові традиції. 8 вересня відбулася перша книжкова толока «Нововолинськ читає» і ми уже розпочинаємо підготовку до наступної. А 21 жовтня стартував вперше Тиждень першокурсника «Місце зустрічі – бібліотека на Дружби, 17». 
У перший день Тижня до головної бібліотеки міста завітали студенти групи 1-Е-19 Нововолинського електромеханічного коледжу з викладачем Юлією Іванівною ТкаченкоДля «першачків» провела екскурсію Оксана Жабровець, завідувач відділу обслуговування.          У Пункті вільного доступу до мережі Інтернет особливу увагу привернув куточок слави «Україна. Нові часи народжують нових героїв», де розміщено три фотопроекти, два з яких, «Герої не вмирають» та «Нововолинські герої», створено співробітниками бібліотеки.У читальному залі було продемонстровану найменшу та найбільшу книгу, а також найдорожчу.
Потім на студентів чекав караван історій «Багатобарвний світ мистецтва» про українських художників-ювілярів: живописця, майстра пейзажу і портретиста, мистецтвознавця і видавця Івана Труша, класика українського живопису, педагога, першого ректора Української Академії Мистецтв Федора Кричевського, живописця і графіка, педагога і культурного діяча Михайла Дерегуса та одного із найвидатніших художників в історії України, першого українського європейця Олександра Мурашка.                         

Відвідавши бібліотеку вперше, студентська молодь переконалась, 
що знайде тут інформацію на будь-який смак та уподобання.

Немає коментарів:

Дописати коментар